Ana Sayfa Hakkımızda Katkıda Bulunanlar İletişim
 
Kongre ve Sempozyum
Yararlı Bilgiler
Spor Bilim
Dergiler
Sağlıklı Yaşam
Spor Kültürü ve Olimpiyatlar
Temel Bilgiler
Toplumsal Boyutlarıyla Spor
 
Yararlı Bilgiler
SPORLA İLGİLİ LİNKLER
MEVZUAT-YÖNETMELİKLER
SPOR SÖZLÜK, FORMÜL VE ÇEVRİMLERİ
REKORLAR
 
 
E-List
  Gelişmelerden haberdar olmak için e-posta listemize kayıt olun.
 
 

UYGULAMALI SPOR PSİKOLOJİSİ KURSU SONA ERDİ

Egzersiz ve Spor Psikolojisi Derneği (ESPDER) tarafından düzenlenen, Uygulamalı Spor Psikolojisi semineri  İstanbul’da 6-8 ocak tarihleri arasında Türkiye Faal Futbol Hakemleri  ve Gözlemcileri Derneğinde gerçekleştirildi. Üç gün süren seminerde yer alan konu başlıkları ve konuşmacılar şöyle;

Görüşme Teknikleri  ( Dr. Nilgün Peker ) Sporcu Performans İzleme ve Değerlendirilmesi  ( Prof. Dr. Turgay Biçer ) Sporda Denetim Odağı (Prof. Dr. Seyhan Hasırcı ) Sporda Hedef Belirleme ( Prof. Dr. Turgay Biçer ) Sporda Bilişsel Performans: Doç. Dr. Leyla Tavacıoğlu ) Sporda Testler ve Uygulamalar: ( Prof. Dr. Hülya Aşçı ) Sporda Duygu Yönetimi:  ( Yrd. Doç. Dr. Cengiz Karagözoğlu ) Zihinsel Antrenman Teknikleri ( Prof. Dr. Seyhan Hasırcı, Prof. Dr. Turgay Biçer )

Seminer sonunda ise üç katılımcı ve üç öğretim üyesinin yer aldığı bir değerlendirme oturumu yapıldı. Seminerde yer alan sunumlar, katılımcıların iletişim adresleri, katılımcılar tarafından doldurulan değerlendirme formlarının istatistiksel sonuçları ve fotoğrafların yer aldığı seminer CD’si  ESPDER tarafından tüm katılımcılara gönderildi.


Sporbilim 2012